Liga AUKCE: Frankie vydřel postup!

07.08.2014 10:14

Milí rozčítající se,

je to konečně tady. Frankieho tým v poslední minutě nervy drásajícího zápasu vybojoval těsné vítězství!

V hlasování o tom, kterou sérii nakoupíme z výtěžku čtvrté aukce, vsítil soupeřům šestici branek. Přestože to v polovině zápasu vypadalo na jasnou záležitost a mladé Frankovo mužstvo po trojici slepených gólů vedlo se slušným náskokem, rozhodl až závěr, kdy se hladem vyčerpaný soupeř z hřiště zcela vytratil. Skóre završil vršovickým dloubákem přešťastný kapitán svého týmu Frankie. Na dotaz našeho komentátora, jak se cítí, nezapomněl zdůraznit, že nic nebylo zadarmo a že museli jít štěstíčku pořádně naproti a pak hlavně ta pokora, na té museli zapracovat...

Velké rozčarování panuje u ambiciózního velkoklubu Star Treku, jehož analytici vyhodnocují příčiny drtivé porážky. Očekává se, že za výsledek ponese osobní zodpovědnost nejen kapitán Kirk, ale i celý jeho přestárlý tým. Za možného Kirkova nástupce je v kuloárech nejčastěji považován mladíček Jean-Luc Picard.

Blahopřejeme, Franku, a těšíme se na přírůstek ;-)

Liga aukce, ročník 2013/2014, konečné pořadí

1. Frankův kouzelný fotbal (trenér F. Lampard)...                                                            6 hlasů, pardon branek

2. Hunger games (trenérka S. Collins)...                                                                            5 hlasů